Tokat Boşanma Avukatı Tavsiyesi almak için yaptığınız araştırmalarda bölgede hizmet veren tecrübeli avukatlarımız ile sizlerin yanındayız. Gülsün Hukuk Bürosu avukatları Tokat ili ve çevre illerde görülecek ” boşanma davaları ” için sizlerin hizmetindedir.

Tokat şehrinde faaliyetlerini sürdüren hukuk büromuz anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında ve ayrıca tazminat davası, nafaka davası, velayet davası, mal rejiminin tasfiyesi konusu ile ilgili tüm hususlarda sizlere hukuki danışmanlık, arabuluculuk ve avukatlık hizmeti sunabilmektedir. Tokat boşanma avukatlarımız aile hukuku ve boşanma konularında uzun yıllardan bu yana hizmet veren tecrübeli avukatlardan oluşmaktadır.

Şehrimizde boşanma davası açmadan önce tavsiye edilen uzman avukatları, başarılı olabilecek avukatları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uzman boşanma avukatlarımız sayesinde gerekli planlama ve dava süreci takipleri yapılmaktadır. Genel ve özel sebepler kapsamında TMK’da yer alan boşanma sebepleri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

ÖZEL BOŞANMA SEBEPLERİ

Zina, hayata kast etme, pek kötü davranış, onur kırıcı davranış, suç işleme, terk sebebi, akıl hastalığı, haysiyetsiz hayat sürme sayılmaktadır.

GENEL BOŞANMA SEBEPLERİ

Genel boşanma sebepleri ise evlilik birliğinin sarsılması durumu, şiddetli olan geçimsizlik durumu, anlaşılarak boşanma hususudur. Bir boşanmanın reddinin ardından eşler 3 sene içerisinde bir araya gelmemeleri olan durumlarda fiili ayrılık ortaya çıkar.

Tokat Boşanma Avukatı Tavsiyesi
Tokat Boşanma Avukatı Tavsiyesi

Tokat Boşanma Avukatı Tavsiyesi

Tavsiye edilen avukatlar arasında yer alan Gülsün Hukuk Bürosu avukatları sizlere bir telefon kadar yakın. Hukuk büromuzda faaliyetlerini sürdüren avukat kadromuz boşanma davalarında müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu heran yanlarındadır. Müvekkillerine boşanma konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Evlilik birliğinin yasal olarak sona ermesi anlamına gelen Boşanma işlemleri için tecrübeli avukatlar arayanların herzaman ilk tercihi olmuşuzdur.

Tokat boşanma avukatlarımız ile evlilik öncesinde yada evliliğiniz devam ettiği süreç içerisinde hazırlanmasını istediğiniz, evlilik sözleşmeleri, mal ayrılığı sözleşmeleri için müvekkillerimize ayrıca destek olabilmekteyiz.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek, bilgi almak, danışmanlık ücretlerini öğrenmek ve daha fazlası için incelediğiniz internet sayfamızda yer alan whatsapp destek hattımızdan bize herzaman yazabilir ve avukatlarımız ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Tokat ili ve çevre illerde görülmesi beklenen boşanma davalarınız için avukatlarımız sizlerden gelecek talepleri beklemektedir.