WHATSAPP
0554 678 60 60
BİZİ ARAYIN
WHATSAPP
Anasayfa Taşınmaz Hukuku

Taşınmaz Hukuku

Taşınmaz Hukuku konusunda uzmanlaşmış avukatlarımız ile Gülsün Hukuk Bürosu çatısı altında sizlere hizmet veriyoruz. Avukatlarımız özellikle Tokat ili ve çevresinde yaşanan sorunlarınızda uzman kadrosu ile sizlerin hizmetinde olacaktır.

Gülsün Hukuk Bürus’nun en temel ilgi alanları içerisinde yer alan “Taşınmaz Hukuku” bölgemizde en fazla talep aldığımız alanların başında gelmektedir. Gayrimenkul hukuku olarak da adlandırabileceğiniz bu faaliyet kapsamındaki karşılaşılan uyuşmazlıkların, tarafların arasındaki çözümsüzlüğün yargıya taşınması halinde hukuki destek almak oldukça önemlidir. Tokat ilinde hukuki destek alabileceğiniz büromuz sizlere bir telefon kadar yakın. Gayrimenkullerde, taşınmazlarda yaşanan uyuşmazlıklarda taraflar mahkemeden doğan yüksek giderleri ödemeler ile karşılaşabiliyor. Hak kayıpları ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu hukuk alanında sizleri temsil edecek avukat ve hukuk bürosu oldukça mühimdir. Davalarınızdaki işlemlerin güvenliği, doğru ilerlemesi için Tokat‘ta bulunan gayrimenkul ve taşınmaz hukuku alanındaki uzmanlarımızdan hukuki destek alabilirsiniz.

Hukukun önemli bir alanı olan Taşınmaz & Gayrimenkul Hukuku toplumumuzda hemen herkesi yakından ilgilendirmektedir. Evler, arsalar, apartmanlar, daireler, tarlalar gibi taşınmazlar ile alakalı düzenlenen bilgileri Gayrimenkul Hukuku alanında incelemekteyiz. Detaylı ve biraz karmaşık olan bu hukuk alanında uzman olan avukatlarımız ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Gayrimenkul hukuku uzmanlarımız ile Tokat ili ve çevre illerde sizlerin hizmetinde olabiliyoruz.

Taşınmaz & Gayrimenkul Hukuku Bazı Hizmet Başlıkları

* Tapu tescil davaları
* Tapu iptali davaları
* Kat karşılığı yapılan inşaat sözleşmeleri ile alakalı davalar
* İmar planlarının iptali davaları
* İmar planlarının değiştirilmesi ile alakalı olan davalar
* Kentsel dönüşümlerin kapsamına giren davalar
* Kamulaştırma ile alakalı davalar
* Hukuki el atma veya fiili el atma davaları
* Ortaklıkların giderilmesi davaları
* Mülkiyetlerin tespiti ile alakalı davalar
* Şufa davaları
* Satış vaadi sözleşmeleri ile alakalı olan davalar
* Kadastro davaları
* Kiralananın tahliyesindeki davalar
* Kira sözleşmeleri ile alakalı davalar
* Kiralardaki değer tespit davaları
* İpotek ile alakalı her türlü dava
* İntifa ve geçit hakkı ile alakalı davalar

Geleceğini taşınmazlara ve gayrimenkullere yatıran herkes için varız. Geleceğinizin ve geçmişiniz ile alakalı olan bu konularda madur olmamanız için avukatlık büromuz Tokat ili ve çevresinde sizlere hukuki danışmanlık sunabilmektedir. Gayrimenkul ve taşınmazlarda yaşanan her türlü problem için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Gülsün Hukuk Bürosu Tokat Tapu Müdürlüklerinde, Tokat Belediyelerinde ve diğer devlet özel kuruluşlarında yaşanan her türlü süreçte müvekkillerine hukuki destek sunar.

Gayrimenkul Hukuku & Taşınmaz Hukuku ile alakalı aklınıza takılanlar için hemen incelediğiniz kurumsal sitemiz üzerinden avukatlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Sorularınızı dilerseniz web sitemizdeki irtibat kanallarından dilersenizde sosyal medya hesaplarımızdan bize iletebilirsiniz.