Malesef son dönemlerde evlilik birliğinin sarsılması ile birlikte boşanma davalarında ciddi artışlar meydana gelmektedir. Evlilikte sorunlara bakılarak aile avukatlarımız aracılığı ile özellikle Tokat ilinde boşanma avukatlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tokat Boşanma Avukatı arayışlarınızda karşınıza çıkan Gülsün Hukuk Bürosu avukatları ilimizde adınıza davalar açabilir ve dosyaları ile görevli mahkemelere başvurabilir. Aile mahkemelerinde açılacak olan boşanma davaları konusunda bilgili, tecrübeli ve kısa süre içerisinde sizi sonuca taşıyacak olan avukatlarımız yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır.

Gülsün Hukuk Bürosu Tokat ili ve çevre illerde ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda. Boşanma işlemleri ve aşamaları için bilgi almak istediğiniz anda şuanda bulunduğunuz kurumsal web sitemizin iletişim sayfasında bulunan numaralarımızı arayarabilirsiniz.

Boşanma davalarındaki Tokat ilinin en iyi avukatları ile çalışıyoruz. Tokat ilinde yer alan aile mahkemelerinde avukatlarımız aracılığı ile anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları açılabilmektedir.

Boşanmaya dair her türlü sorunuzu uzman avukatlarımıza iletebilirsiniz. Boşanma davalarının açılmasındaki süreç, nafakaya dair merak edilen sorular, mal rejimi vb.. konular için çekinmeden avukatlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Boşanma davaları çok önemlidir. Malesef boşanma veyahut mal rejimi tasfiyesi ile alakalı durumlar içeren davalar geri dönüşü olmayan sonuçları da beraberinde getirebilir. Yeniden boşanma davası açma hakkınızı kaybetmemek için boşanma davalarının çekişmeli boşanma veya anlaşmalı boşanma çeşitlerinde kesinlikle profesyonel bir destek almanız önerilmektedir.

TMK’da mal paylaşım detayları, boşanma sebebine bakılarak hangi davanın açılacağı, boşanma davalarında sms, video, fatura, fiş, whatsapp görüşmesi gibi hangi delillerin hangi aşamada sunulması gerektiği oldukça önemlidir. Boşanma davalarında hukuka uygun hareket etmek gerekir. Maddi ve manevi zararlarınızın karşılanması ve tazminatın hesaplanması için uzman avukatlarımız size gerekli bilgiyi verecek ve Tokat ilindeki boşanma davalarınız için yanınızda olacaktır.

Avukatlarımız çekişmeli boşanma ve anlaşmalı boşanma davalarındaki tüm süreci hatasız bir şekilde sürdürmektedir. Tüm davalarımızda avukatlarımız müvekkillerinin menfaatlerini düşünür ve tüm takibi bu şekilde sürdürecektir.

Tokat Boşanma Avukatı
Tokat Boşanma Avukatı

Tokat Tecrübeli Boşanma Davası Avukatları

Tokat’ta tecrübeli boşanma avukatlarımız ile tüm dava aşamalarında yanınızda olacak ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlayacağız.

Boşanma davaları sorumluluk gerektirmektedir. Boşanma davalarındaki dilekçelerin dayanakları olmalıdır. Kanuna uygun durumlarda hazırlanabilmesi, gerekli delillerin sunulabilmesi ve gerekiyorsa tanık dinleme durumlarında tanığın beyanları dikkat edilecektir. Duruşmalarda bulunma, hüküm aşamaları, hükme itiraz durumları, vekalet ücreti ve tazminat ödemeleri ile alakalı bilgilerinde olması gerekir. Boşanma davalarının tamamında duruşmalara katılma sorumluluğu bulunmalıdır. İki tür boşanma davası çeşidi vardır. Anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma şekilleridir. Anlaşmalı boşanmada davaları diğerine nazaran tek celsede bitmektedir. Hızlı ve kolay bir süreç gibi gözükse de iki boşanma çeşidinde de bazı prosedürler bulunuyor.

Sonraki yazılarımızda iki boşanma davası hakkında bilgileri sizle paylaşacağız. Ancak dilediğiniz an, merak ettiğiniz her türlü soru için alanında uzman Gülsün Hukuk avukatlarından destek alabilirsiniz. Tecrübeli Tokat Boşanma Avukatı ile sizlere ilimizde ve çevre illerde hizmet verebiliyoruz.