WHATSAPP
0554 678 60 60
BİZİ ARAYIN
WHATSAPP
Anasayfa İcra Hukuku

İcra Hukuku

İcra Hukuku faaliyetlerimiz kapsamında bir çok talebinize alanında uzman avukatlarımız ile Tokat ilinde hizmet vermekteyiz. Tokat ili ve çevre illerde görülmesi gereken davalarınızda Gülsün Hukuk Bürosu’nun alanında uzman ve tecrübeli avukatlarından destek alabilirsiniz. İcra ve İflas Hukuku kapsamında avukatlarımız tecrübeli ve tüm mevzuatlara, konulara hakimdir.

İflas Hukuku ve İcra Hukuku‘nun alanlarında deneyim sahibi olan Gülsün Hukuk avukat kadrosu ticari işlemlerinizden kaynaklı olan borçlarınızda veya alacaklarınızdaki tahsilatların yapılmasında icra, iflas takiplerini yapabilmektedir. Ayrıca açılan bu takipler neticesindeki tahsilatların yapılması için gerekli olan bir çok ince detayı ve araştırmayı da avukatlarımız yapmakta ve işlemlerinizin hızlı, güvenli ve başarılı bir şekilde yerine getirilmesi için müvekkillerinin aleyhinde başlatılan icraların takiplerine ise karşı itirazları, şikayet işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Tüm bu işlemlere bağlı olarak Gülsün Hukuk Bürosu’nda itirazların iptalleri, kaldırılması ve menfi tespit davalarının takibi gibi hususlarda da hizmet verebilmekteyiz.

Ayrıca Tokat‘ta hizmet veren hukuk büromuz iflas, iflas ertelemesi, iflas yeniden yapılandırma işelmleri, iflas etmiş veya etmek üzere olan şirketlere dair birleşmeler, satın almalar gibi konularda da siz değerli ziyaretçilerimize danışmanlık hizmeti verebiliyoruz. Alacaklıların, borçluların, karmaşık yeniden yapılandırmaların, mali olarak tükenmiş varlıklar / iflas etmiş veyahut etmekte olan işletmeler için yeniden yapılanmaya ilişkin danışmanlık hizmetlerinide İcra İflas Hukuku Avukatlarının yer aldığı büromuzdan alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Bazı İcra / İflas Hukuku Alanları

İhtiyati haciz kararı alınması ve takibi,

Finans, kredi ve leasing sözleşmelerinden doğan alacakların takibi,

İflas talep edilmesi ve takibi,

İflasın ertelenmesi davalarının hazırlanması ve takibi,

Menfi tespit (icra takibi başlatıldıktan önce ve sonra olmak üzere ikiye ayrılır.)

İstirdat davalarının hazırlanması ve takibi,

Yedieminliği suistimal davalarının açılması,

İtirazın kaldırılması davalarının hazırlanması ve takibi,

İtirazın İptali davalarının hazırlanması ve takibi,

Çek, bono, senet ve fatura alacağı tahsili,

Kiralanan taşınmazların tahliyesi,

Haciz işlemleri,

İcra takibi hazırlanması ve takibi,

Karşılıksız çek davalarının açılması ve takibi,

Borca ve takibe itiraz işlemlerinin yapılması,

Senede bağlı alacaklarda ilamlı takip başlatarak, borçlunun tüm mal varlığının sorgulanması, mal varlıklarına haciz konulması, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve nihayetinde alacağın tahsil edilmesi..

Tokat ilinde aradığınız İcra Avukatları burada.. Hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir ve aklınızdaki her türlü sorunun yanıtını Gülsün Hukuk Bürosu avukatlarından alabilirsiniz. Tokat ilinde İcra & İflas Hukuku Avukatlarımıza noter aracılığı ile vekalet verebilir ve kendi adınıza vekil tayin edebilirsiniz. Tüm hukuki işlemleriniz için danışmanlık ve hizmet alabileceğiniz Gülsün Hukuk avukatları bilgili, birikimli, deneyimli ve icra hukuku alanında tecrübeli kişilerdir.

Gülsün Hukuk Bürosu her türlü borç ilişkisinden doğan alacakların tahsili için hukuki süreçleri başarılı bir şekilde yürütmektedir. Müvekkillerimize deneyimli olan icra departmanımız ile hizmet verebiliyoruz. Alacaklarınızın tahsili için icra ve iflas dairelerinde tüm işlemleri yürütebiliyoruz. Borçluların mal tespiti, mal varlıklarının üzerinde haciz tatbiki, mahcuzların satışının süreçleri, iflas ertelemesi, borçlular ile alacaklılar arasındaki uyuşmazlıkların çözümü kapsamındaki uzlaşmaların sağlanması, icra mahkemelerindeki borç ilişkilerine dair uyuşmazlıkların çözümü ve daha fazlası için hemen bizi arayabilirsiniz.