WHATSAPP
0554 678 60 60
BİZİ ARAYIN
WHATSAPP
Anasayfa İş Hukuku

İş Hukuku

İş Hukuku faaliyet kapsamında Gülsün Hukuk Bürosu olarak sizlerin yanındayız. Firmamız Tokat ilinde yer almaktadır. İş Hukuku alanında yer alan her türlü uyuşmazlıklarda kişilerin profesyonel iş avukatları ile ilerlemesi ve avukatlara ihtiyaç duyması nedeni ile faaliyetlerimizi bu alanda yoğunlaştırdık. Hukuk büromuz iş hukuku alanında yer alan tüm konulara hakimdir. Hem işçilere hemde iş verenlere ihtiyaç duyulduğu anda hukuki destek sağlayabilmekteyiz.

İş Hukuku Alanındaki Bazı Hizmetlerimiz

* Kötü Niyet Tazminatı Davası
* İşçi-İşveren Uyuşmazlıkları
* Toplu İş Sözleşmeleri
* İşe İade Davası
* Kıdem Tazminatı Alacağı Davası
* İhbar Tazminatı Alacağı Davası
* Fazla Mesai Alacağı Davası
* İş Hukuku Şirket Danışmanlığı
* İş Sözleşmelerinin Hazırlanması / Düzenlenmesi
* İş Sağlığı ve Güvenliği
* Haklı Fesih
* Hizmet Tespit Davası
* İş Kazaları
* Feshe Bağlı Olmayan İşçilik Alacakları
* Feshe Bağlı İşçilik Alacakları
* İşçilik Alacakları

Tokat ilinde yer alan avukatlık ofisimiz bölgemizde yaptığınız aramalarınızda iş hukuku avukatı olarak karşınıza çıkmaktadır. Avukatlık büromuzda hizmet gösteren tüm avukat ekibi alanında uzmandır ve uzun senelerdir iş davaları, iş hukuku alanında hizmet vermektedir. Avukatlarımız her nevi işçi / işveren hakkı davasına, uyuşmazlıklarına hakimdir. Dava ve uyuşmazlık takiplerini yapan avukatlarımız bölgemizdeki bir çok işveren ve işçi ile ortak çalışmalar yürütmüş ve bir çok davadan mutlu ayrılmıştır. Avukatlarımız iş hukuku alanında bilgilerinin olması nedeni ile iş mahkemelerinde en iyi sonucu elde etmek amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İş hukuku avukatlarımız, işçi davalarında kıdem tazminatlarının davaları, ihbar tazminatlarının davaları, fazla mesailere ilişkin davalar vb.. bir çok alanda uzmanlıklarını konuşturmaktadır. İşçilerin ulusal bayramlarda, genel tatillerde, hafta tatillerindeki ücretlerinin yıllık izinlerindeki ücretlerin alınması için prosedürlere hakim ve bu alanlarda hakkınızı aramak için gerekli davaları açabilmektedir. Talep edilmesi halinde avukatlık ofisimizden alacağınız danışmanlık ile en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Gülsün Hukuk Bürosu iş ve işveren bakımından iş ilişkilerinin kurulması, iş ilişkisinin devam edilmesi, iş ilişkisinin son erdirilmesine ilişkin danışmanlıklar da verebilmektedir. Uyuşmazlıkların ortaya çıkmasından önce işçiler veya işverenler avukatlarımızdan hizmet alabilirler.

Tokat ilinde bulunan firmamız yalnızca ilimizde değil, çevre, komşu illerde de iş hukuku alanında tüm davalarınıza katılabilmekte ve sizlerin avukatı olabilmektedir. Yasal temsilcileriniz ile ilerleyerek bir çok işi prosedürüne uygun halledebilir ve kısa süre içerisinde iyi sonuçlar alabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.