WHATSAPP
0554 678 60 60
BİZİ ARAYIN
WHATSAPP
Anasayfa Ceza Hukuku

Ceza Hukuku

Gülsün Hukuk Bürosu’nda hizmet veren avukatların tamamı Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış, tecrübe ve bilgi sahibidir. Avukatlarımız ceza davalarındaki uzmanlıkları ile ihtiyaç duyduğunuz her anda Tokat ili ve çevresinde sizlerin hizmetindedir.

Tokat’ta Ceza Hukuku Avukatları olarak ofisimiz sizlere suçların işlenmiş olduğu ilk andan infaz aşamasına dek vekil olarak hizmet verir ve siz değerli müvekkillerinin yanında olur. Gülsün Hukuk Bürosu ceza hukuku alanında Kolluk Kuvvetlerinde, Jandarma’da, Savcılık’ta, Sul Ceza Hakimliğinde, yargılama aşamalarında, istinaf, temyiz başvurularındaki tüm süreçleri titizlik ile takip etmektedir. Avukatlarımızın sunduğu hizmetlere bağlı olarak kararların kesinleşmesinden sonra ise infaz hukuku ile alakalı müvekkillerimize müdafii sıfatı ile hukuki desteklerimizide sunmaktayız. Gülsün Hukuk Bürosu olarak suç mağduru olarak bize ulaşan müvekkillerimize suç sebebi ile gördükleri zararın, failin cezasının kesinleşmesine kadar müşteki vekili olarak her türlü hukuki yardımıda sunmaktayız.

Ceza Hukuku Davalarındaki Bazı Suçlar

Tokat’ta ceza avukatlarımız ceza hukuku alanında güçlü çözümler ve sonuçlar almaktadır. Bakmış olduğumuz bazı davalar ve bölgemizde sık rastlanan ceza davaları alanına giren suçlara göz atmak gerekirse;

* Özel hayatın gizliliğinin ihlali
* Uyuşturucu ticareti
* Hakaret
* Tehtid
* Kasten yaralama
* Şantaj
* Mala zarar verme
* Basit nitelikli hırsızlıklar
* Cinsel taciz
* Cinsel saldırı
* Dolandırıcılıklar
* Taksirle adam öldürme
* Taksirle yaralama
* Kişisel verilerin kaydedilmesi
* Vergisel suçlar

Bunlar gibi bir çok alanda hukuk büromuz müvekkillerine profesyonel hukuki hizmet vermektedir. Müvekkillerimizin kolluk birimlerinde ve savcılıklarda ifade aşamasında avukatlarımız ile hazır bulunması için bizi arayabilirsiniz.

Gülsün Hukuk Bürosu dahil olduğu her davada müvekkillerinin lehine olabilecek tüm hususları soruşturmakta ve kovuşturma aşamalarında etkili bir şekilde dahil olmaktadır.

Ceza davalarındaki süreçi ele alacak olursak. Ceza davaları, soruşturmaları ve kovuşturmalarında hapis cezası ile sonuçlanması muhtemeldir. Kişilerin hapis cezaları ile karşılaşabileceği için ceza hukuku alanındaki görülen tüm davalarda mutlaka profesyonel bir avukattan destek almanızı öneririz. Ceza davalarındaki şüphelilerin, sanıkların cezalandırılmasına ilişkin detaylarda haksız tahrik, meşru müdafaa, suçun manevi unsurları, maddi unsurları, kastın yoğunluğu, takdiri indirimlerin nedeni, etkin pişmanlık, cezaların alt ve üst sınırlarının dikkate alındığını bilmelisiniz. Konuya dair tecrübeli olan avukatlarımız ile ceza hukuku alanında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.