Tokat Tecrübeli Boşanma Davası Avukatı mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Gülsün Hukuk Bürosu avukatları bu alanda uzun yıllardır hizmet veren ve hemen hemen her davasında müvekkilleri leyhine davaları kazanmış olan avukatlardan oluşmaktadır. Sizlerde Tokat şehri ve çevre şehirlerden ” boşanma davaları ” ile ilgili olan her konuda bize ulaşabilirsiniz.

Boşanma davaları özel hukuk kapsamında incelenmektedir. Boşanma davalarındaki tecrübemiz ve deneyimlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.

Tokat Tecrübeli Boşanma Davası Avukatı Avukat Ertuğrul Safa Gülsün sizlerin hizmetindedir. Boşanma neticesinde maddi tazminat durumu, manevi tazminat durumu, velayet hakkı davası, nafaka davaları, mal paylaşımı yükümlülükleri gibi hususlarda karşımıza çıkabilmektedir. Toplumumuzun temel taşı olan aile birlikteliği içinde çocuk varsa çocuğuda ilgilendiren bir husustur. Hukuk alanı olarak bu tür davalara aile hukuku girmektedir. Bu tür davaların son senelerde artış göstermesi neticesinde aranan tecrübeli ve en iyi boşanma avukatı listesinde yer alan avukatlarımız ile müvekkillerimiz için çıkarlar göz önünde bulundurularak hizmet verilmektedir. Tokat ilinde aradığınız boşanma avukatı olarak uzman personellerimiz ile ilimizde sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca ülkemizin çeşitli noktalarında bulunan irtibat noktalarımız ile herzaman iletişim halindeyiz.

Tokat Tecrübeli Boşanma Davası Avukatı
Tokat Tecrübeli Boşanma Davası Avukatı

GENEL BOŞANMA NEDENLERİ

Genel olarak boşanma sebepleri ve nedenleri arasında anlaşmalı olarak boşanma davası ilk sırada yer almaktadır. Evlilik birliğinin şiddetli geçimsizlik nedeni ile temelinden sarsılması kapsamıda genel boşanma nedenler arasında gösterilmektedir. Aslına bakılırsa anlaşmalı boşanma davası türünün haricinde olan tüm boşanma davaları çekişmeli boşanma davaları aracılığı ile sonuçlanmaktadır. Bir boşanma davası anlaşmalı olarak yapılmayacaksa çekişmeli olarak devam edecektir.

ÖZEL BOŞANMA NEDENLERİ

Özel boşanma nedenlerinden tek tek bahsetmek gerekirse bunlar, zina sebebi ile gerçekleşecek olan boşanma davası, hayata kast edilmesi nedeni ile boşanma davası, pek kötü yada onur kırıcı davranışlar nedeni ile boşanma davaları, suç işleme ve haysiyetsiz olarak hayat sürme kapsamına giren boşanma davaları, terk sebebiyle görülecek olan boşanma davaları, akıl sağlığı nedeni ile boşanma davalarıdır.

Bu kapsamda merak ettiğiniz hertürlü soru, sorun ve talep için incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.