Salgın Süresince Boşanma Davası Açma konusu ile ilgili merak edilen bir çok bilgiye Gülsün Hukuk Bürosu olaral web sitemizde sizler için yer verdik. Sizlerde bu içeriğimizi okumanızın ardından aklınıza takılan her türlü ” boşanma davası ” sorusu için bize sitemizde bulunan whatsapp bağlantı butonu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Salgın süreci içerisinde çekişmeli veya anlaşmalı boşanma davası açmakta herhangi bir engel bulunmuyor. Bu süreç içerisindeki tüm başvuruları Gülsün Hukuk Bürosu avukatları UYAP sistemi üzerinden müvekkilleri adına açabilmektedir. Müvekkillerimiz için aynı zamanda boşanma davasının haricinde suç işlenilmesi, şiddet görülmesi gibi durumlarda da yardımcı oluyoruz. Bulunduğunuz ilde yer alan savcılıklarda şikayetçi olunabiliyor. Avukatlarımız boşanma davaları konusunda bölgenin en iyi ve tecrübeli kişilerinden oluşmaktadır. Boşanma davalarında tecrübeli avukat arayanların Tokat ilindeki ilk adresi Gülsün Hukuk Bürosu olmaktadır.

Salgın döneminde yer alan yargılama hedef sürelerinin ve terfi incelemelerindeki süreçlerin hakimler ve cumhuriyet savcıları tarafından aleyhe değerlendirilmeyeceğini bilmenizi isteriz. Erteleme sürelerinde adli hizmetlerin tamamiyle durması gibi bir durum söz konusu olmamıştır. Bu nedenle şikayetlerinizi her zaman avukatlarımız aracılığı ile veya bizzat kendiniz savcılıklara yapabilirsiniz.

Salgın Süresince Boşanma Davası Açma
Salgın Süresince Boşanma Davası Açma

BOŞANMA DAVASI

Boşanma davalarının açılabilmesi için yaşanan bu koronavirüs sürecinde herhangi bir engel bulunmamaktadır. Anlaşmalı boşanma davaları için protokol hazırlanması ve diğer detaylar için hemen çiftlerin avukatlık ofisimize başvurması yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde evlilik birliğinin bitirilmesi için anlaşmalı boşanmak isteyen herkes Tokat ili ve çevre illerden bizden hizmet alabilmektedir. Aynı zamanda;

Çekişmeli boşanma davaları içinde bizi tercih eden müvekkillerimiz için en geniş kapsamlı ve detaylı dilekçeleri hazırlamaktayız. Davaların çekişmeli boşanma türü ile açılması durumunda davanın kabulünün ardından mahkeme tarafından isenilen usuli işlemler için avukatlarımız tüm sürecin takipçisi olacaktır. Boşanma davalarındaki yargı süreçleri ile alakalı alınacak tüm tedbirler ve yasal süreler ile ilgili merak ettiğiniz konular için bize ulaşabilirsiniz.

Tokat ilinin boşanma davaları ile ilgili en tecrübeli avukatları Gülsün Hukuk Bürosu’nda hizmet vermektedir.

Sizlerde bu alanda başarılı olan avukatlarımız ile yola çıkmak ve profesyonel temsilciniz olmaları için hemen bizleri arayabilirsiniz.