Uyuşturucu Madde İmal Etme Suçu ile ilgili bu içeriğimizde sizleri bekleyen durumlar, alacağınız cezalar ve bu gibi durumlarda sizi temsil edebilecek en iyi hukuk bürolarından bahsedeceğiz.

Gülsün Hukuk Bürosu olarak uyarıcı ve uyuşturucu madde imal etme suçu ile alakalı başta Tokat şehri olmak üzere birçok komşu şehirlerimizde ceza davalarına katılım sağladık. Başarılı sonuçlar almak ve bu tür  durumlarda profesyoneller tarafından temsil edilmek için çekinmeden iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Uyarıcı maddeler ve uyuşturucu maddelerin üretilmesi durumlarında alınacak cezalar oldukça yüksektir. Uyuşturucu maddelerin ihracı durumları, satışı durumları, temin edilmesinde, sevk edilmesinde, saklanması halinde yada ticaretinin yapılabilmesi için satın alınması durumlarının tamamını kapsayan suçlara ” Uyuşturucu Madde Ticareti Suçu ” denilmektedir. Bu alanda kokain, eroin, morfin tarzı uyuşturucu maddeler için bu suçlar işlendiği hallerde ise ağır ceza gerektiren bir durum ortaya çıkacak ve alınacak olan ceza çok daha fazla olacaktır.

Uyuşturucu maddelerin ithal edilmesi yada ihraç edilmesi ile ilgili olarak faaliyetlerini sürdüren kişilere ise ” uyuşturucu kaçakcısı ” deniliyor. Uyuşturucu ürünlerinin iretimini yapanlar ve ticaretini yapanlar için çok büyük cezalar meydana gelmektedir. Gülsün Hukuk Bürosu’nun şuanda incelediğiniz internet sitesinde bu makalemizden birkaç gün önce yayınlanan CEZALAR ile ilgili konumuzu incelemenizi öneririz.

Uyuşturucu Madde İmal Etme Suçu
Uyuşturucu Madde İmal Etme Suçu

Gülsün Hukuk Bürosu olarak Tokat ili başta olmak üzere coğrafyamızda yer alan, yakın şehirlerde bu tür davalara katılım sağlayabilmekteyiz. Hukuk ile ilgili ihtiyacınız olduğu her an avukatlarımızdan destek alabilirsiniz.

Uyuşturucu Madde İmal Etme Suçu konusunda bu içeriği inceleyebilir ve geçtiğimiz dönemlerde yine hukuk büromuzun internet sayfasında yayımlanan diğer konulara göz atabilirsiniz. Avukatlarımız CEZA HUKUKU alanında kendini kanıtlamış, Tokat şehrinde tanınan kişilerdir. Ceza Avukatları ile ilgili yaptığınız bölge aramalarında karşınıza çıkan Gülsün Hukuk Bürosu başta Avukat Ertuğrul Safa Gülsün olmak üzere kadrosunda yer alan tüm avukatları ile sizlerin hizmetinde olacaktır.

Daha fazla bilgi ve uyuşturucu madde imal edilmesi yada ticaretinin yapılması konusu hakkında uzman görüşü almak adına bize whatsapp destek hattımız üzerinden anında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ceza hukuku alanında başarılı işlere imza atan, başarılı dava sonuçlarının alınmasında etkili olan avukatlarımızı çekinmeden bizi arayın.