Gülsün Hukuk Bürosu’ndan İşçilik Alacaklarınız İçin Hukuk Desteği sizleri bekliyor. Alacaklarınız konusunda profesyonel, uzman avukatlarımızdan oluşan dev kadromuz ile sizlere ulaşmaktayız. Tokat ili ve çevresindeki talepleriniz için çekinmeden hukuk büromuza ulaşabilirsiniz.

Çalışma alanındaki hukuki düzenlenmelerin sağlanması adına yapılan tüm yasal düzenlemeler iş hukuku altında toplanır. İş hukuku kapsamı altına giren düzenlemelerdeki aykırı hallerin oluşması oldukça fazla rastlanan bir durumdur. Firma sahipleri ile işçiler arasındaki olası anlaşmazlıklar durumunda bazı hallerde işçilere bazı yükümlülükleri getirmekte, bazı hallerde ise işverenlere getirmektedir.

Anlaşmazlıkların hemen hepsi işçilinin maddi anlamdaki kazanımlarının elde edilememesinden kaynaklı olmaktadır. İşte bu edinememe durumlarında genellikle tazminat hali yada ücret alacağının tahsiline gidilmesi yolu izlenmektedir. İşçilerin hak ettikleri tazminatlar ve ücret alacakları kanunlar ile koruma altına alınmıştır. Bir çok işçinin hakkını arayan ve kısa süre içerisinde elde eden avukatlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. İşçilerin alacaklarının hukuki yollar ile aranması ve işçi temsili için avukatlarımız başta Tokat ili olmak üzere bir çok şehirde uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İşçilik Alacaklarınız İçin Hukuk Desteği
İşçilik Alacaklarınız İçin Hukuk Desteği

İşçi Alacakları Avukatı Kimdir?

Avukatlarımız iş hukuku alanında kendini geliştirmiş ve bu alanda tecrübe sahibi bireylerdir. İşçilerin alacaklarına hükmeden kanunlara hakim ve bu konuda uzmanlaşan dev kadro ile mesleğimizi icra etmekteyiz. Hukukun her alanında olduğu gibi iş hukuku alanında da kendini kapsamlı bir şekilde geliştirmiş uzman avukatlar yer alır, işte bu avukatlar işçi alacaklarına yönelik kanunlar kapsamında uzmanlaşan avukatlarımız sizlerin haklarını aramaktadır.

İşçilik Alacaklarınız İçin Hukuk Desteği almak isteyen tüm ziyaretçilerimiz sitede yer alan telefon numarasından bizlere ulaşabilirler.

Gülsün Hukuk Bürosu’nun uzman avukatları İŞ HUKUKU alanında sizlere hizmet vermektedir. Kıdem ve İhbar Tazminatına İlişkin Alacaklar, İş Kazasına İlişkin Tazminat Hakları, Meslek Hastalığına İlişkin Tazminat Hakları, Maaş ve Ücret Alacak Hakları, Kullandırılmayan İzin Alacaklarına İlişkin Haklar, Ödenmeyen Fazla Mesai Ücretlerine İlişkin Alacak Hakları ve daha nice durum için firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Daha fazla  bilgi ve detay için lütfen sitemizde yer alan whatsapp hattımız ile irtibata geçiniz.