2021 Yılı Boşanma Avukat ve Mahkeme Ücretleri ile ilgili aranan aramaların yanıtlarının alınabilmesi için sizlere hazırlanan bu içeriğimizi hemen kısa bir süre içerisinde okuyabilir ve boşanma davaları ile alakalı merak ettiğiniz tüm bilgilere Gülsün Hukuk Bürosu’ndan ulaşabilirsiniz.

2021 senesindeki boşanma davası ücretleri ile ilgili olan kısımlarda fiyatlandırma davanın genişliği, süreçteki delillerin toplanabilmesi gibi nedenlerden dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Avukatlık büromuzda boşanma davaları için baronun belirlemiş olduğu alt taban ücretler yazmaktadır. Taban fiyatlar her avukatın uyması gereken mecburi bir durumdur. Taban fiyatı üzerinden davanın zorluğuna göre fiyatta bir uzlaşma yapılarak size en iyi fiyatlar özellikle Tokat ili ve çevresinde sizlere sunulmaktadır.

Gülsün Hukuk Bürosu olarak Tokat ilinde yer alan tüm boşanma davalarınızda en iyi ücretleri sizlere sunacak ve davalarınızı bizzat üstleneceğiz.

BOŞANMA DAVASI ÜCRETLERİ

2021 Yılı Avukatlık Asgari Ücret Tarifesinde Boşanma Davası Ücretleri Ne Kadardır?

Asliye ( Aile ) Mahkemeleri için öngörülen dava ücretleri 2021 yılı için Tokat Barosu tarafından belirlenen tutardır. Belirlenen tutarı öğrenmek için bize iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Boşanma davalarının tamamına yakını aile mahkemelerinde görülmektedir, aile mahkemesi olmayan bölgelerde asliye hukuk mahkemeleri bu davalara bakmaktadır. Boşanma davası ücretlerine harç, gider avansı, tebligat giderleri ve diğer masraflar dahil olmamaktadır.

2021 Yılı Çekişmeli Boşanma Davası Ücreti Ne Kadardır?

Çekişmeli boşanma davası türleri için verilecek olan resmi tutarlar Tokat Barosu tarafından belirlenmiştir. Çekişmeli boşanma davalarında taban fiyat net bir şekilde bellidir. Çekişmeli boşanma davası türlerinde belirlenen fiyatlar tek bir taraf içindir, dava türü çekişmeli olacağı için diğer tarafından kendi avukatına bu tutarı ödemesi gerekir. Boşanma davalarındaki dava ücretlerine dava harçları, giderleri, masrafları ve vergileri dahil olmamaktadır. Aynı zamanda mal varlığı davası olduğunda ücret ve nafaka ile ilgili icra masraflarıda dahil olmamaktadır. Tokat ilinin en iyi avukatları ile boşanma davası açabilmek ve en uygun fiyat tarifesinden çekişmeli boşanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Çekişmeli boşanma davası fiyatları için hemen incelediğiniz web sayfamızın iletişim sayfasından bize ulaşın.

2021 Yılı Anlaşmalı Boşanma Davası Ücreti Ne Kadardır?

İçerisinde bulunduğumuz sene için geçerli olan anlaşmalı boşanma davası ücretleri çok makul fiyatlardır. Baro’nun belirlemiş olduğu taban fiyat üzerinden genel olarak tüm anlaşmalı boşanma davaları değerlendirilmektedir. Diğer boşanma türlerinde de olduğu gibi bu taban fiyat üzerinde vergiler, harç ücretleri, giderler dahil olmamaktadır. Davanın zorluğuna göre bir fiyatlandırma olacağından dolayı anlaşmalı boşanmak isteyen herkes firmamıza ulaşabilir ve en iyi fiyatları özellikle Tokat ili ve çevresi için bizden alabilirler.

2021 Yılı Boşanma Avukat ve Mahkeme Ücretleri
2021 Yılı Boşanma Avukat ve Mahkeme Ücretleri

Boşanma davası türlerinde maddi ve manevi tazminat için talepler olabilir. Her türlü talebiniz için en iyi fiyatlar ile avukatlarımız size yardımcı olacak ve boşanma davası için en iyi şekilde temsil edilmenizi sağlayacaklardır. Boşanma davalarının açması ile ilgili taban fiyatların haricinde bazı ekstra masraflarda olacaktır. Örneğin dava açılış harcı, gider avansı, tebligat giderleri, tanıklık ücretleri, bilirkişi ücretleri, keşif ücretleri, istinaf harcı, yargıtay temyiz harcı vb.. giderlerle karşılaşabilirsiniz. Bu dava türlerinde sizlerle yapacağımız görüşmelerde tüm detaylar size avukatlarımız tarafından aktarılacaktır.

Aklınıza takılan sorular, sorunlar ve ücret talepleri için hemen firmamıza 0356 212 82 44 numarasından ulaşabilirsiniz.