Uyuşturucu Madde Sevk veya Nakletme Suçu ile alakalı sizler için hazırlanan bu içeriği hemen inceleyebilir ve konuya ilişkin merak ettiğiniz tüm sorular adına Gülsün Hukuk Bürosu avukatlarına incelediğiniz internet sitemizde yer alan Whatsapp destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu suç türüne göz attığımızda uyarıcı yada uyuşturucu maddenin bir başkasına verilmesi veyahut devredilerek fayda görmesinin sağlanması amacı ile bir yerden başka bir yere götürülmesi durumu ürünün sevk edilmesi veya nakletmesi suçunu ortaya çıkarır. Türk Ceza Kanunu madde 188/3. e göre bu açıklama karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıca uyarıcı / uyuşturucu maddenin başkası için değil, kendi ihtiyaç durumu için naklini gerçekleştiren kişi, kullanım miktarı sınırları içinde kalacak şekilde kişisel kullanım için uyuşturucu madde bulundurma suçunu işler. Uyuşturucu maddelerin ruhsata aykırı bir şekilde ülkemiz sınırları içinde satışına arz olmasını sağlayan, başkalarına veren, sevk eden, nakil işlemlerini yapan kişiler 10 seneden az olmamak şartı ile en az 1000 gün / 20.000 gün aralığında bir adli para cezası ile cezalandırılacaktır. Sizlerde yaşadığınız bazı hususlar ile alakalı uzman desteği almak zorunda hissedebilirsiniz. Biz Tokat şehri ve çevre şehirlerde başınıza gelen bu tür hususlarda uzman avukatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Uyuşturucu Madde Sevk veya Nakletme Suçu

Avukatlarımız ile bu suç ile itham edilen kişilerin kolluk kuvvetlerinde, adli makamlarda resmi temsilcisi oluyor ve gerekli savunmaları en iyi şekilde sunuyoruz. Tokat ilinin önde gelen ceza avukatlarının hizmetleri arasında yer alan ceza davalarının tamamı başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.

Gülsün Hukuk Bürosu avukatları Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde hukuk sisteminde sizlerden gelen talepler doğrultusunda hizmetlerini sunmaktadır. Ceza hukuku alanında uzmanlaşan dev kadromuz ile deneyim sahibi avukatlarımız davaların birçoğunda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Kişilerin hürriyetlerinin kısıtlayıcı sonuçlarını doğuracağı bu ceza türleri için iyi bir avukat tercihi yapmanız gerekir. Avukatlarımızın uzman olduğu ceza hukuku alanındaki tüm mevzuatları bilen kadromuz bulunur.

Tokat ili ve çevre illerde uyuşturucu madde suçları ile karşı karşıya kalan kişilerin çekinmeden bizi araması yeterli olacaktır. Avukatlarımız ile şehirde görülecek tüm davalara katılım sağlamaktayız.