Gülsün Hukuk Bürosu’na hoşgeldiniz, bugün sizlere Tokat’ta Boşanma Davası Açmak konusu ile alakalı bilgiler aktardık. Bu içeriğimizde bu bilgilere erişebilirsiniz. Bölgede uzman ve tecrübeli bir kadro ile hizmet veren ekiplerimiz anlaşmalı boşanma davalarında ve çekişmeli boşanma davalarında etkili sonuçlar alabilmektedir. Tazminat hususları, 6284 sayılı kanun kapsamındaki alınacak olan tedbirler, tedbir nafakalarının alınması, iştirak nafakaları, yoksulluk nafakaları hususları, velayet davaları ve velayet nafakaları, mal rejiminin tasfiyesi konuları gibi her alanda hukuki danışmanlığı ve hizmeti veriyoruz. Uzmanlarımıza iletmek istediğiniz tüm soruları web sitesinde yer alan whatsapp hattından sorabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi boşanma avukatları ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu alanda ayrıca evlilik öncesi ve evlilik sırasında yapılmak istenen evlilik sözleşmelerinin hazırlanması veya mal ayrılığı sözleşmelerinin hazırlanması konularında müvekkillerimize profesyonel hizmetleri de sunmaktayız.

Gülsün Hukuk Bürosu’nun kurumsal web sitesinde anlaşmalı boşanma davaları ve çekişmeli boşanma davaları ile alakalı bir çok bilgi bulunmaktadır.

Tokat'ta Boşanma Davası Açmak
Tokat’ta Boşanma Davası Açmak

Tokat’ta Boşanma Davası Açmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bu tür davaların nasıl açılacağı ile alakalı öncelikle anlaşmalı boşanma yoluna gitmek mi yoksa çekişmeli boşanma yoluna mı gitmek istediğinize karar vermelisiniz. Boşanma davasının türü ne olursa olsun, her halükarda bu dava Aile Mahkemesi’nde açılacaktır. Avukatlık büromuza başvurarak tüm hususlar hakkında bilgi alabilir ve sürecin uzmanlar tarafından yürütülerek hızlıca ilerlemesini talep edebilirsiniz.

Boşanma davası açmak isteyen kişiler adına iyi bir dava dilekçesi ve eklenmek istenen belgeler varsa bunların eklenmesi yapılmalıdır. Boşanma davalarında nüfus cüzdanı fotokopisi de gerekecektir. İlk davanın açılması için bu bilgiler yeterli olacaktır. Gülsün Hukuk Bürosu olarak uzmanlarımız ile bu türdeki davaların açılması, yürütülmesi süreçlerini en iyi şekilde yönetiyoruz.

Tokat’ta yer alan en iyi boşanma avukatları burada.. Avukatlıkta uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdüren uzmanlarımız ile kısa süre içinde boşanmanız için gerekli olan tüm adımlar atılacaktır.

Uzman desteği alarak boşanma davası açabilmeyi istediğiniz zaman iletişim sayfamızı ziyaret ederek Avukat Ertuğrul Safa Gülsün önderliğinde kurulan hukuk büromuzdan bilgi, hizmet ve destek alabilirsiniz. Sizlere Tokat ilinde bir telefon kadar yakınız.

Uzman avukatlarımız ile Tokat’ta hizmetteyiz.