Tokat Barosu Avukatları ile irtibata geçmek ve davalarınız, sorunlarınız için ilinizde bulunan profesyonel, uzman ve tecrübeli avukatlar ile tanışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Gülsün Hukuk Bürosu, Avukat Ertuğrul Safa Gülsün önderliğinde Tokat ili ve çevresindeki tüm anlaşmazlıklarınızda, hukuki problemlerinizde yanınızdadır.

Tokat Barosu‘na bağlı hukuk büromuzu dilediğiniz zaman arayabilir veya sitemizde yer alan WhatsApp destek hattı üzerinden yazabilirsiniz.  Tokat’ta saygın, bölgede etkili ve yerelde güçlü avukatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Büromuz ilimizdeki hukuksal hizmetler ve arabuluculuk faaliyetlerini sunabilmektedir. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve hukuksal alanların üzerinde odaklanarak hizmetlerimizi haliteli bir şekilde sunuyoruz. Müvekkillerimiz ile olan ilişkilerimiz daima uzun süreli ve kalıcı olmaktadır. Tokat ilinin önde gelen avukatlarının hizmet verdiği Gülsün Hukuk Bürosu ile irtibata geçebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Tokat Barosu Avukatları olarak sizlere sunduğumuz faaliyetlerimize sitemizden göz atabilirsiniz. Bazı faaliyetlerimizden kısaca bahsetmemiz gerekirse, ilimizde firmaların aradığı şirket avukatı taleplerinde yanlarındayız. Tokat ili ve çevresinde şirket kurulumu, şube açma, devir ve birleşmeler, şirketlerin kuruluş ve tescil işlemleri gibi alanlarda, icra takiplerinde vb.. durumlarda avukatlarımız tüm hukuki süreci takip etmekte ve sizlere destek vermektedir. Ayrıca Tokat Miras Avukatları olarak miras hukuku alanındaki aramalarınızda büro avukatlarımız miras sözleşmelerinin düzenlenmesinde, miras sonrasındaki meydana gelen uyuşmazlıkların tüm süreçlerinde, uyuşmazlıklara ilişkin davaların tamamında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Tokat Barosunda Görevli Avukatlar
Tokat Barosu’nda Görevli Avukatlar

Ayrıca avukatlarımız veraset ilanı alınması, veraset intikal işlemlerinin tamamlanması içinde sizlerin yanında olacaktır. Kısacası bölgede çok fazla talep gören bir faaliyet alanı olan miras hukuku alanında Gülsün Hukuk Bürosu yanınızda olacaktır.

Ek olarak verdiğimiz hizmetlerin diğer önde gelenlerinden biri olan aile hukuku alanındaki avukatlık hizmetlerimizde özellikle boşanma durumlarındaki tüm davalarda talepleriniz alınmakta ve sizden alınan bilgiler doğrultusunda boşanma davaları anlaşmalı veya çekişmeli olacak şekilde açılmaktadır. Avukatlarımız boşanma modellerinin tamamında evliliğin sona erdirilmesi anlamında uzman ve tecrübeli avukatlar ile hizmetini ermektedir.

TOKAT AVUKATLARI İRTİBAT

Detaylı bilgi ve talepleriniz için çekinmeden büromuzu arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda irtibat kurabileceğiniz avukatlarımızın mail bilgileri ve telefon numaraları yer almaktadır. Ayrıca büromuzun vekalet bilgileri ve işlemleri hakkında detayları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.