Tokat ilinde bulunan Gülsün Hukuk Bürosu kurulduğu günden bu güne dek çözüm odaklı anlayışı ile ilimizde bir çok firmanın şirket avukatlığı hizmetlerinde destek alınmasını sağlamaktadır. Şirket avukatı Tokat ilinde firmaların ve müvekkillerinin gizliliğini daima esas alarak tüm ihtiyaçları karşılamakta olan firmamız ile irtibata geçerek, ilimizde bulunan tüm hukuksal faaliyetler için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Şirket Avukatı Tokat ilinde firmamız tarafından sizlere sunulan bir hizmettir. Firmamız başta aile hukuku, işçi işveren uyuşmazlıkları, gayrimenkul hukuku, cebri icra işlemleri, ticaret hukuku, sigorta hukuku, tazminat hukuku olmak üzere özel hukuk alanlarında müvekkillerine hukuki danışmanlık sunmaktadır. Tabi bunların yanı sıra ilimiz ve bölgemizde gelişen ticaret anlayışı ve teknolojininde gelişmesi ile her geçen gün büyüyen firmaların olması nedeni ile kurumsal firma avukatlığı hizmetlerine de yoğunlaştık.

Gelişen ve büyüyen dünya ekonomisinde ülkemizin yeri ayrı, globelleşen dünyamızda ve ekonomik faaliyetler kapsamında firmaların ticari mevzuatlarında ihtiyaç duyduğu bir çok kural yer almaktadır. Ticaret hukuku ve Şirketler hukuku alanında bir çok kuralın bulunduğu ve daima gelişmekte olan, değişmekte olan kuralların takibini kendi içinizde yapabilmeniz çok mümkün olmayacaktır. Firmaların ve tacirlerin arasındaki iş ve işlemlerin ayrıntılarına hakim, faaliyet gösterdiğiniz alanda tecrübeli olan iş avukatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin Tokat ili ve çevresinde yer alan firmaların ticari hayatlarında yer alan tüm sözleşmelerin hukukun ilke ve esaslarına uygun bir şekilde yazılması ve takip edilmesi gerekmektedir. Gülsün Hukuk Bürosu avukatlarından alacağınız şirket avukatlığı hizmeti ile faaliyetlerinize daha rahat adapte olabilirsiniz.

Şirket Avukatı Tokat
Şirket Avukatı Tokat

Şirket Avukatı Ne Yapar?

Bir çok özelliği ve etkileşimi bulunan şirket avukatlarının görevleri arasında en bilinen ve belirgin olanlardan bahsetmek gerekirse; firmalar için önemli olan gelişmeleri ve yenilikleri, mevzuatları daima takip ederek müvekkil şirketin risk durumlarını daimi olarak analiz etmektedir. Müvekkil şirketleri için önleyici avukatlık hizmetini ve müvekkil şirketleri için karşılaşılabilecek her türlü hukuki problemde, uyuşmazlıklarda danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bunların yanı sıra işletme avukatları firmaların aleyhine ve lehine açılacak olan tüm davaları takip eder, katılır. Ayrıca icra takiplerinin gönderilmesi / cevaplanması içinde ihtar ve ihbar işleri ile zamanında ilgilenecek avukatlık hizmetidir. Firmaların kurumsallaşması için yol gösterici bir danışmanlık hizmeti olarak da algılayabileceğiniz şirket avukatlığı Tokat ilinde firmamızın uzman ve tecrübeli kadrosu ile sizlere sunulabilmektedir.

Firmanızın 3. taraflarla yapılacak olan iş anlaşmalarının, iş sözleşmelerinin düzenlenmesi ve düzenlenen sözleşmelerin risk analizlerinin yapılması da alacağınız bu hizmet içerisindedir.

Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Fikri Sinai Mülkiyet Hukuku, Medeni Hukuk, Deniz Ticaret, Taşımacılık, İcra İflas Hukuku, Uluslararası Ticari Tahkim, İş Hukuku alanlarında hizmet veren avukatlarımız firmalarınıza Ticari İşletmeler, Adi Ortaklıklar, Limited Şirketler ve Anonim Şirketlerin faaliyetlerinin yürütülmesi için yerli ve yabancı müvekkillerine profesyonel hukuki danışmanlık hizmetlerini veriyor.

Tokat Barosu‘na kayıtlı avukatlarımız ile hizmetinizdeyiz.