Tokat ilinde müvekkillerimizin her türlü hukuk ihtiyacında yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde karmaşık yasal sorunları, kolaylıkla çözmekteyiz. Tokat avukatlık ofisi olarak genç ve dinamik bir ekibimiz ile etkili, hızlı hukuksal çözümleri sizlere sunuyoruz.

Gülsün Hukuk Bürosu farklı faaliyet alanlarında, müvekkillerinin ihtiyaçlarına göre bir çok davada bulunmuş ve tecrübe kazanmış avukatlardan oluşmaktadır. Müvekkillerimizin ticari ihtiyaçlarını gözetleyen, olayların öncesinden öngörücü danışmanlık hizmeti mantığı üzerine kurulu değerlere sahiptir.

Gülsün Hukuk Bürosu olarak Tokat‘ta avukatlık ofisi olarak faaliyet alanlarımızda müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve profesyonel bir avukatlık hizmeti sunuyoruz. Talepler dahilinde sizlere;

* İş Hukuku
* Boşanma ve Aile Hukuku
* Ceza Hukuku
* Miras Hukuku
* İcra Hukuku
* Sulh Hukuk Davaları
* Taşınmaz Hukuku
* İdarı Davalar
* Tüketici Hukuku

Faaliyet alanlarında hizmetlerimizi ulaştırabilmekteyiz. Farklı bir alanda ihtiyacınız olan hukuki danışmanlık ve temsil yetkisi için avukatlarımız ile görüşme yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Gülsün Hukuk Bürosu avukatlarına sitede yer alan numaralar üzerinden mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat ilinde bulunan avukatlarımız özellikle Tokat Adliyesi ( Tokat Adalet Sarayı ) içerisinde görülecek ve çevre illerde görülecek davalarınıza katılabilmekte ve sizleri temsil edebilmektedir.

Gülsün Avukatlık Ofisi

Tokat avukatlık ofisi olarak adlandırdığımız Gülsün Hukuk Bürosu’nda sizleri sıcak bir çay eşliğinde dinliyor ve yaşadığınız sorun ile alakalı uzman avukatlarımızın konuyu değerlendirmesini sağlıyoruz.

Av. Ertuğrul Safa Gülsün‘ün hizmet gösterdiği hukuk büromuza ulaşım sağlayabilirsiniz. Temsil ettiğimiz müvekkillerimiz arasında yer almak, firmamızdan hizmet almak için bizi arayabilir veya web sitemizde yer alan iletişim sayfası aracılığı ile bize e-mail gönderebilirsiniz. Hukuksal alanda aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için, fikir almak istediğinizde uzman avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Gülsün Hukuk Bürosunu ayrıca instagram, facebook ve twitter hesaplarından takip edebilir ve en güncel bilgileri, en güncel içerikleri tek bir tık ile takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek her an paylaşımlarımızdan haberdar olmak sizlerinde elinde. Sitemizde bulunan sosyal medya ikonlarını tıklayarak takip işlemini yapabilir ve ayrıca dilerseniz sosyal mecraalar üzerinden avukatlarımız ile hızlı bir şekilde sorularınızın yanıtını öğrenebilirsiniz.