Avukat Ertuğrul Safa Gülsün önderliğinde Tokat ilinde hizmetlik veren avukatlık büromuzun kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. İncelediğiniz web sayfamızda Tokat avukatlık bürosu olarak sizlere hizmet verdiğimiz faaliyet alanlarımızın tamamını görebilir ve avukatlık hizmetlerimiz ile alakalı merak ettiğiniz her türlü soru için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

2020 senesinde yüksek kalitede hukuki hizmetleri Tokat ilinde bulunan hemşerilerimize sunmak amacı ile kurulan Hukuk Büromuzun hizmet alanlarındaki hukuki boyutlardaki tecrübesi ile müvekkillerine tam kapsamlı hizmetleri sunması amaçlanmaktadır. Tokat avukatlık bürosu olarak hukuk ofisimiz tüzel kişilere ve gerçek kişilere avukatlık hizmeti, hukuki danışmanlık hizmetleri sunabilmektedir. Şeffaf ve dürüst etiklere sahip olan avukatlarımız ile tanışabilir ve bir çok sorunuzun yanıtını öğrenebilirsiniz. Hukuk büromuz müvekkilleri ile uyum içerisinde ve güvene dayalı çalışmalarını sürdürmektedir.

Tokat Avukatlık Bürosu

Tokat ilinin neresinde olursanız olun, Tokat Adliyesi ve çevre adliyelerde görülmesi gereken, görülen tüm davalara müdahil olabilmekte ve sizlerin yasal temsilcileri olmaktayız.

Bazı Faaliyet Alanlarımız

Boşanma ve Aile Hukuku

* Boşanma davaları
* Nişanların bozulmasından kaynaklı davalar
* Evlenmeye izin davaları
* Evlenmenin hükümsüzlüğüne ilişkin davalar
* Velayete ilişkili davalar
* Çocuk ile kişisel ilişki kurulmasına bağlı davalar
* Nafaka davaları
* Maddi tazminat davaları
* Manevi tazminat davaları
* Ziynet ve çeyizlerin alacak davaları

Ceza Hukuku
İcra Hukuku
Miras Hukuku
İdare Hukuku
İş Hukuku

ve diğerleri için hemen sitemizde yer alan Hizmetlerimiz menüsünü ziyaret edebilirsiniz. Tokat avukatlık bürosu firmasını ziyaret ettiğinizde direk avukatlarımız ile görüşmek isteyebilirsiniz. Dilerseniz web adresimizde yer alan WhatsApp destek butonu aracılığı ile dilersenizde tıkla ara özellikli butonumuz aracılığı ile avukatlarımız ile irtibat kurabilirsiniz.

Gülsün Hukuk Bürosu daima gelişime açık ve yenilikçi bir yapı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Tokat’ta bulunan müvekkillerimizden gelen tüm talepleri değerlendirmekte ve çözüme ulaştırma yolundaki tüm aşamaları uzman avukatlarımız ile sürdürmekteyiz. Adliyelerde görülen davalarda, yargılama süreçlerinde müvekkillerimizin zahmet çekmemesi için gerekli tüm hizmetleri sağlayabilmekte ve sizi profesyonel bir şekilde temsil edebilmekteyiz.