Tokat ilinin önde gelen iş hukuku avukat kadrosu ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Kıdem ve İhbar Tazminatı Avukatı arayışlarında bulunanlar için profesyonel hizmet vermekteyiz.

Tokat ilindeki uzman kadromuz ile her türlü konuda karşılaşılan uyuşmazlıkların çözülmesinde önemli adımlar atmaktayız. Deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz ile işçi müvekkillerimiz adına ihbar tazminatı davaları, kıdem tazminatı davaları ve işe iade davalarında gereken adımları atıyoruz. Davaların açılması, takip edilmesi ve tahsili için uzmanlarımız ile hizmetteyiz.

İşverenlerin iş sözleşmesinin yasal bir gerekçe sunmadan sonlandırması halinde yada işçinin bellirlenmiş olan çalışma süresinin tamamlanmasının ardındna kendi isteği ile işten ayrılması durumunda kıdem tazminatı hakkı ortaya çıkmaktadır. Kıdem tazminatındaki hakkın elde edilmesi için yalnızca işverenin iş akdini sona erdirmesi yeterli olmamaktadır. Mesai ücretlerinin ödenmemesi, maaş ödemelerinin yapılmaması ve mobbing ile alakalı durumları içeren sebeplere bağlı olarak işten ayrılma durumlarında da işçinin kıdem tazminatı hakkı doğacaktır. Bunların yanı sıra firmaların iş sözleşmesinin, işverenler tarafından yasal süreçler içinde işçiye haber vermeden sonlandırıldığı hallerde ise işçi ihbar tazminatını almaya hak kazanacaktır.

Kıdem ve İhbar Tazminatı Avukatı
Kıdem ve İhbar Tazminatı Avukatı

Tokat ilinde uzman kadromuz ile iş hukuku ve iş davaları alanında faaliyet gösteriyoruz. İşçi ve işverenler arasındaki ilişkilerin düzenlenmesi, hizmet sözleşmelerinin hazırlanması, işe alma yada işten ayrılmaya ilişkin olan usullerin oluşturulması, performans değerlendirme ve İK yönetimi ile alakalı hukuki desteklerin sağlanması için bizi hemen arayabilirsiniz.

Kıdem ve İhbar Tazminatı Avukatı arayışlarınızda eriştiğiniz kurumsal firmamız sizlerin yanında. Merak ettiğiniz tüm hususlar için web sitemizde yer alan irtibat numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan Whatsapp hattımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.