Başçiftlik Aile Hukuku Boşanma Avukatı arayışlarınızda Tokat ilimizin tüm ilçelerinde olduğu gibi Başçiftlik ilçesinde de uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Bu alanda bilinen en iyi avukatların hizmet verdiği hukuk büromuzda ihtiyaç duyduğunuz heran bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları yer almaktadır. Web sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilir veya whatsapp hattımız üzerinden bize yazabilirsiniz.

Avukat Ertuğrul Safa Gülsün önderliğinde faaliyetlerini boşanma davaları üzerinde sürdüren Gülsün Hukuk Bürosu avukatlık ve danışmalık ofisi aile ve boşanma davalarında uzmandır. Hukuki alanda her türlü danışmanlık hizmeti bulunan büromuzu arayarak çözüm odaklı sonuçlardan yararlanabilirsiniz.

Tokat ili ve çevresinde boşanma davaları için çözüm odaklı çaşışan firmamız sizlere anlaşmalı boşanma davalarında, çekişmeli boşanma davalarında, iddet süresinin kaldırılmasında, anlaşmalı boşanma protokolü hazırlanmasında, babalık davalarında, mal rejimi davalarında, nafaka davalarında, tazminat taleplerinde, evlilik birliğinin iptali davalarında, evlilik sözleşmelerinde, mal rejimi sözleşmelerinde, velayetin değiştirilmesinde, yabancı mahkemelerin vermiş olduğu boşanma kararlarının tanınması ve tenfizi işlemlerinde, ailenin korunması ve kadına karşı şiddedin önlenmesi hakkındaki tedbir kararlarının alınmasında hizmetlerimizi başarılı bir kadro ile profesyonel hukuki danışmanlık faaliyetleri ile beraber sağlayabilmektedir.

Başçiftlik Aile Hukuku Boşanma Avukatı
Başçiftlik Aile Hukuku Boşanma Avukatı

Başçiftlik Aile Hukuku Boşanma Avukatı

Boşanmak için birçok sebep olabilir. Bu sebepler yasalarımızda açıkca bahsi geçmiş ve belirtilmiştir. Şidded görmek, ekonomik şiddet durumları, duygusal şiddet durumları, aldatma hususu, terk durumu, haysiyetsiz yaşam sürme gibi birçok neden kaynaklı boşanma meydana gelebilmektedir. Hızlı bir şekilde boşanma davalarının sonuca gitmesi için taraflar anlaşmalı boşanma türünü seçmelidir. Şayet anlaşılamıyor yada taraflardan biri boşanmak istemiyorsa bu durumda ” çekişmeli boşanma davası ” türü tercih edilecektir. Her iki dava türünde de iyi bir avukat ile yola çıkmanız sizi sonuca daha hızlı taşıyacak ve istediğiniz sonucu alabilmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamda TOKAT ili içerisinde uzman kadromuz ile sizlerin hizmetinde bulunuyoruz.

Tokat Başçiftlik bölgesi ve çevresinde boşanma davaları için avukat arıyorsanız incelediğiniz web sayfamızın ileitşim sayfasında yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Gülsün Hukuk Bürosu avukatları özellikle ” boşanma davaları ” alanında tecrübeli ve uzman avukatlardan oluşmaktadır.