Uyuşturucu Davalarına Bakan Avukat Tokat ili sınırları içerisinde sizlerle. Gülsün Hukuk Bürosu olarak en iyi ceza avukatları ile TOKAT ilinde sizlerin hizmetindeyiz. Kurucu avukatımız Av. Ertuğrul Safa Gülsün önderliğinde hukuk büromuzda sizlerin hizmetindeyiz. Merak ettiğiniz tüm hususlar için web sitede bulunan whatsapp destek hattından avukatlarımız ile görüşebilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Tokat ili ve sınırları içerisinde uyuşturucu davaları ve konuları ile ilgilenen avukatlarımız sizlerin hizmetindedir. TCK’da belirtilmiş olan kamu düzenine aykırı olan suçlar içerisinde düzenlenen bu husus ile ilgili yıllardır hizmetlerimizi sunmamız nedeniyle tüm avukatlarımız uzman hale gelmiştir. Tokat ilinde yer alan uyuşturucu avukatı olarak aramalar yaptığınızda rastladığınız hukuk büromuz uyuşturucu suçlarında danışmanlık ve hukuki destek hizmetlerini sunuyor. Uyuşturucu suçlarına örnek olarak gösterecek olunan ilk konu ” uyuşturucu madde ticareti ” konusudur.

Uyuşturucu Madde Ticareti Suçu

Bu suç türü ile ilgili sitemizde yüzlerce içeriğe erişebilirsiniz. Düzenli olarak avukatlarımız bu alanda MAKALELER kısmında sizlere birçok bilgilendirme yaptı. Kısaca bahsetmek gerekirse, uyarıcı maddelerin ve uyuşturucu maddelerin imal edilmesi, ithali, ihracı, ülke sınırları içerisinde satışının yapılması, satışa arz edilmesi, başkalarına kullanması için verilmesi, temin edilmesi, sevk işlemlerinin yapılması veya yardım edilmesi, nakledilmesi, depolanarak saklanması, ticaret yapılmak amacı ile satın alınması, uyuşturucunun kabul edilmesi vb.. birçok detayı barındırmakta olan seçimlik hareketli suçlar arasında olan bir suçtur. Bu suça dair birçok detaya TCK’da yer alan 188.maddeden erişebilirsiniz.

Uyuşturucu Davalarına Bakan Avukat Tokat
Uyuşturucu Davalarına Bakan Avukat Tokat

Bu maddelerin ticaretlerine konu olan ürünlerin Eroin olması, kokain olması, morfin olması veya bazmorfin gibi daha ağır maddeler içerenlerin olması suçlara karşı alınacak olan cezaların da çok daha ağır olacağını göstermektedir. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti ile ilgili cezaların yer aldığı içeriğimize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

GÜLSÜN HUKUK BÜROSU

Uyuşturucu Davalarına Bakan Avukat  aramalarınızda rastladığınız hukuk bürosu Tokat sınırları içerisinde olan tüm suçlara bakabilmektedir. Aynı zamanda şehre komşu olan diğer illerde yer alan ceza davalarınıza da avukatlarımız ile katılım sağlayabilmekteyiz.

Sizlerde uyuşturucu alanında karşılaştığınız konuların tamamı için profesyonel avukatlar tarafından temsil edilmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.