Avukat Ertuğrul Safa Gülsün önderliğinde hizmetlerini Gülsün Hukuk Bürosu çatısı aldında sürdüren ekibimiz sizlere Tokat Hukuk ve Avukatlık Hizmetleri ile alakalı her an destek olmaktadır. İncelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımız ya da whatsapp hattımız aracılığıyla avukatlarımızla anlık olarak görüşme yapabilmeniz mümkündür.

Ceza yargılamalarının tamamında şüpheli yada sanık müdafi, mağdur bakımından ise katılan sıfatı ile tüm yargı süreçlerinizde sizlere destek olmaktayız. Avukatlarımız ceza yargılamalarında sizleri temsil edecektir. Sizlerin tüm yasal haklarının müdafaa etmek suretiyle temini için faaliyet gösterecek olan avukatlarımızla, prosedürlerin doğru, sağlıklı bir şekilde işletilmesini, süreçlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacağız. Ceza davalarında son derece ağır yaptırımlar olabilir. Bu nedenle yaptırımlarla karşılaşmamak için bulunduğunuz bölgenin en iyi ceza avukatları ile temsil edilmelisiniz. Hak ve menfaatlerinize aykırı sonuçların doğmaması için hemen Gülsün Hukuk Bürosu’na ulaşabilirsiniz.

Tokat Hukuk ve Avukatlık Hizmetleri
Tokat Hukuk ve Avukatlık Hizmetleri

TOKAT AVUKATLARI

Tokat şehrinde yer alan, Tokat Barosu‘na kayıtlı olan avukatlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Tokat Hukuk ve Avukatlık Hizmetleri kapsamında hukuğun her alanında sizlere yardımcı olmaktayız. Uzmanlık alanlarımızın genelikle boşanma davası, uyuşturucu ticareti davaları olduğu sitemizde görünmektedir. Ancak bunların yanı sıra avukatlarımız ile sizlere ceza hukuku alanında Vergi kaçakçılığı, Cinsel taciz ve saldırı suçları, Tehdit, şantaj, Uyuşturucu kullanımını yaygınlaştırma ile ilgili suçlar, Hakaret suçları, Özel hayat gizliliğinin ihlali, Hırsızlık, Mala zarar verme, İhaleye fesat karıştırmak, Yalan tanıklık, Cumhurbaşkanına hakaret, Taksirli yaralama suçları, Kişiye yönelik dokunulmazlık ihlali suçları, Basit dolandırıcılık suçları, Çocuk kaçırma, Görevi kötüye kullanma, Askerlikten soğutma suçu, Bilişim suçları, Tefecilik suçu gibi konularda da destek olabilmekteyiz.

Tokat ili sınırlarında yer alan avukatlarımıza cezai hususla karşılaşabileceğiniz tüm davalarınızda sizlere yardımcı olacaktır. Sizler için en doğru yol haritasını çıkaracak ve sürecin doğru bir şekilde yürütülmesini Gülsün Hukuk Bürosu avukatları sağlayacaktır. Soruşturma, kovuşturma, istinaf ve temyiz aşamalarının her biri için profesyonel hukuki desteği firmamızdan alabilirsiniz. Hukuk büromuz sizlerin haklarını temine ve etkin ve şekilde müdafaa etmeyi arzu eden uzman avukatları bünyesinde barındırmaktadır.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.