Tokat ili ve çevresinde İŞ davalarınızda uzman kadromuz ile yanınızdayız, Kıdem ve İhbar Tazminatına İlişkin Alacaklar ile alakalı tüm davalara Gülsün Hukuk Bürosu’nun alanında uzman avukatları ile katılmakta ve süreci hızlı bir şekilde ilerletmekteyiz. Aklınıza takılan tüm hususlar için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve en iyi seçenekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşverenlerinizin iş sözleşmelerinde yer alan detayların yasal bir gerekçe göstermeden sonlandırılması yada sizlerin belli bir çalışma süresini firmada tamamlayarak kendi talebiniz ile, kendi isteğiniz olacak şekilde işten ayrılması halinde kıdem tazminatı hakkınız ortaya çıkmaktadır. Kıdem tazminatı ile alakalı olan bu hakkı elde etmek için yalnızca işverenler tarafından iş akdinizin sonlandırılması gerekmemtkedir.

Bunların yanı sıra işçinin mesai ücretlerinin ödenmiyor oluşu, maaşının zamanında ödenmemesi veya hiç ödenmemesi hali yada mobbing uygulamalarına işçinin maruz kalması, psikolojik baskı ve diğer mobbing çeşitlerine maruz kalması durumuna bağlı olarak işten ayrılma durumlarında ise işçiye kıdem tazminatı hakkı doğacaktır. Tüm bunlara ek olarak iş sözleşmesinin, işveren tarafından yasal bir süre içerisinde personeline, yani işçisine haber vermeden sonlandırması durumunda da işçi ihbar tazminatı hakkı elde edebilir.

Kıdem ve İhbar Tazminatına İlişkin Alacaklar
Kıdem ve İhbar Tazminatına İlişkin Alacaklar

Kıdem ve İhbar Tazminatına İlişkin Alacaklar konusunun ele aldığımız bu içeriğimizi incelemenizin hemen ardından, yukarıda yer alan benzer tüm hususlar için avukatlarımıza anında danışabilirsiniz. Tokat ilinin önde gelen İŞ AVUKATLARI ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Gülsün Hukuk Bürosu’nda kıdem  tazminatı hakkınız ve ihbar tazminatı hakkınız için alanında uzman avukatlar görev yapmatkadır.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi ve detay için hemen Whatsapp destek hattımıza yazabilirsiniz.