Tokat ili sınırları içerisinde yer alan Erbaa Uyuşturucu Bulundurma ve Satma Suçu Avukatı aramalarınızda rastladığınız Gülsün Hukuk Bürosu’nun uzman ceza avukatlarından anında destek alabilir ve aklınıza takılan her türlü husus için incelediğiniz web sitesinde yer alan whatsapp hattı aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Uyuşturucu maddeyi kullanmak amacı ile satın alanlar yada bulunduranlar suç işlemektedir. Bu suç ile alakalı maddenin evde veya aracında yer almasında da suç ve ceza tesisi bulunur. Manevi olarak unsur ise kişisel kullanım kastıdır. Şayet maddenin kişi tarafından satma ve kullandırma amacı yer alıyorsa bu suç uyuşturucu maddenin ticareti ve imal edilmesi ile ilgili olan durumu kapsayacak ve alınan ceza oldukça büyük olacaktır. Bu alanda uyuşturucu suçları ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız ve TOKAT ilinde bulunuyorsanız bizden destek alabilirsiniz. İyi bir uyuşturucu bulundurma yada satma ile ilgili dava avukatı aradığınızda Gülsün Hukuk’tan destek alabilirsiniz.

TOKAT’TA CEZA AVUKATLARI

Gülsün Hukuk Bürosu avukatları Tokat şehrinde ceza davalarına katılım sağlayabilmektedir. Alanında en başarılı işlere imza atan avukatlarımız sizlere Erbaa ilçesinde hizmet verebilmektedir.

Uyuşturucu konusu geçen bir suç ile alakalı soruşturma başlaması durumunda Cumhuriyet savcısı kamu davasının 5 sene ertelenmesine de karar verebilmektedir. Bu kararın alınabilmesi için iyi bir temsil gerekir ve bu süre içerisinde kişi bir daha bnzer suça karışırsa olacak olan hukuki boyut çok daha ağır olabilir. Uyuşturucu bulundurma suçu ve ticaretinin yapılması suçu 2 seneden başlamaktadır.

Mahkeme tarafından denetimli serbestlik cezası verilmesi için de uzmanlarımız gerekli çalışmaları sürdürebilmektedir. Kişinin yasakları ihlal etmemesi için tüm sürece uygun dönemi geçirmesi ve gerekli denetimli serbestlik tedbirinin uygulanmasını sağlamak üzere avukat desteğini verebiliyoruz. Hakkınızda denetimli serbestlik hükmü uygulanabilmesi için bizden destek alabilirsiniz.

ERBAA AVUKATLARI

Tokat ilinin ERBAA ilçesinde avukat ihtiyacınız varsa, biz buradayız.. Erbaa’da kamu davası, ceza davaları ve diğer tüm dava türlerinde Gülsün Hukuk Bürosu avukatları sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Aklınıza takılan her türlü ceza davası soruları için bizlerden destek almanız mümkün. Avukat Ertuğrul Safa GÜLSÜN önderliğinde hukuk büromuzun avukatları sizlere hizmetlerini vermektedir. Erbaa Uyuşturucu Bulundurma ve Satma Suçu Avukatı konusu ile alakalı sorularınızı bize iletmekten asla çekinmeyin.