Tokat ilinde yer alan Gülsün Hukuk Bürosu şehrin tüm ilçelerinde hizmetinizdedir. Artova Uyuşturucu Davalarına Bakan Avukatlar ile alakalı yaptığınız arama motoru araştırmasında rastladığınız hukuk büromuzun web sayfasından bir çok bilgiye erişebilir ve aklınıza takılan her türlü husus için uzman avukatlarımıza internet sayfasında bulunan whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

Bu tür davalardaki yargılama süreçleri çok önemlidir. Yargılama sonucu alınacak olan cezaların geri dönüşü olmayacak kadar uzun seneler olabilir. Uyuşturucu madde davalarında en önemli unsur suçun bulundurmadan mı yoksa ticaretinden mi olduğudur. Uyarıcı maddelerin, uyuşturucu maddelerin ticaretinin yapılması suçunda karşılaşabileceğiniz cezalar çok yüksek olabilir. Bulundurma durumu ile yargılanacak kişilerin denetimli serbestlik ile davadan uzaklaşabilmesi mümkün olabilir. Kısa süreli hapis cezaları da bazı bulundurma durumlarında müvekkillerimizin karşılaşabileceği durum olabilmektedir. Uzmanlarımız ile Tokat ili ve çevresindeki bu tür davalara katılım sağlayabilmekte ve en iyi sonuçların alınabilmesi için gerekli adımları atmaktayız.

ARTOVA CEZA AVUKATLARI

Tokat ilinin Artova ilçesinde ihtiyacınız olan avukatlık hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Konu başlığında yer alan husus ile sitemizi ziyaret ettiyseniz ve yargılanılacak kişi ticaretinin yapılması ile alakalı bir yargılama sürecine girecekse en az 10 – 15 sene arası hapis cezası alması muhtemeldir. Cezanın en aza indirilmesi için yada suçsuzluğunuzun ispatlanması için bu alanda kendini kanıtlamış avukatlar ile yola çıkmanız gerekir. Uygulama sonucunda sizin en iyi şekilde savunmanızın yapılması, alacagınız cezayı en aza indirecektir. Sizi en iyi şekilde ifade edecek olan avukatlarımız ile ciddi cezaları almanız önlenecektir. Yargılanacak kişinin uyuşturucu davasından arınabilmesi yada en az cezayı alabilmesi için Gülsün Hukuk Bürosu‘ndan destek almak istediği durumlar için sitemizde yer alan whatsapp hattımız ile irtibat kurabilirsiniz. Artova Uyuşturucu Davalarına Bakan Avukatlar bir telefon kadar yakınınızda.

Uyuşturucu Avukatlarına Neden İhtiyaç Duyulmaktadır?
Uyuşturucu Avukatlarına Neden İhtiyaç Duyulmaktadır?

Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti

Bu tür maddeleri üreten, temin eden, ithal ve ihraç edenler ile alakalı cezalar ise en az 20 sene olacak şekilde kanunda düzenlenmiştir. 20-30 sene aralığında ceza alınması muhtemeldir. Uyuşturucu maddeleri satan kişilerin 10 seneden az olmamak şartı ile hapis cezası ve yanında para cezası alması gerekir. Sizleri bu tür davalarrda en iyi şekilde temsil edecek olan kadromuzdan destek almak isterseniz incelediğiniz web sitemizdeki telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Tokat Adliyesi ve çevreisnde görülecek davalarınız için incelediğiniz sitedeki telefon numaramızı arayınız.