Tokat ilinin ilçeleri arasında yer alan Yeşilyurt En İyi Uyuşturucu Davası Avukatları ile ilgili aramalarınızda bulunduğunuz ilçe YEŞİLYURT‘ta uzman kadromuz ile sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Ertuğrul Safa GÜLSÜN önderliğinde kurulan Gülsün Hukuk Bürosu’nda sizler için en iyi hizmetler sağlanabilmektedir.

Türk Ceza Kanunu gereğinde uyarıcı maddelerin satışının yapılması, uyuşturucu maddelerin ticaretinin yapılması gibi durumlar suç olarak tanımlanmıştır. Bulundurma ve ticaretinin yapılması ile alakalı suç detayları TCK 188. maddede düzenlenmiştir. İlgili madde kapsamıında bu suça karışan herkes suçlu sayılacaktır. İmal, ihraç etme, ithal edilmesi gibi durumlara bulaşan kişilerinde ağır cezalar alması beklenmektedir. Ortalama olarak bir uyuşturucu madde davasından alınan ceza miktarı 20 senedir. Alınacak cezanın bir hayli yüksek olduğu bu suç türü ile karşı karşıya kalan tüm davalıların hukuki destek almak için en iyi ceza avukatlarına başvurması gerekir. Tokat şehrinin önde gelen ceza avukatlarını bünyesinde barındıran hukuk büromuzda avukatlık hizmetlerini müvekkillerimize en iyi şekilde sunabilmekteyiz.

Uyuşturucu Suçu ve Davası Avukatı Danışmanlık

Gülsün Hukuk Bürosu’nda suçlu olup olmadığınız ile alakalı tüm araştırmalar yapılmakta ve sizler için masumluğunuzu ispat edecek olan tüm kanıtlar toplanmaktadır. Müvekkillerimizin dava dosyalarının en iyi şekilde incelenmesi ve dikkatli bir şekilde sürecin takibinin olunması için biz buradayız. Avukatlık ofisimizde özgürlüğünüze kavuşabilmeniz için tüm adımlar atılacak ve sizlerin içerisinde bulunduğu tüm zor durumların önüne geçilecektir. Özgürlüğünüze kavuşabilmek için TOKAT ili ve çevre illerde bizden destek alabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile Yeşilyurt En İyi Uyuşturucu Davası Avukatları olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Merak ettiğiniz tüm hususlar ve diğer detaylar için incelemekte olduğunuz web adresimizde yer alan WHATSAPP hattı aracılığıyla avukatlarımızla anlık olarak görüşebilirsiniz. Tokat avukatları burada!

Şehrin en iyi ceza avukatları ile sizlere hukuk büromuzun çatısı altında hizmet sunuyoruz. Bu tür davalarda başarılı işlere imza atan tecrübeli avukatlarımız bulunmaktadır. Özgürlüğe vesile olmak noktasında bir çok davaya katılım sağladık. Hukuğun üstünlüğünü benimseyen dev kadromuz ile her zaman sizin yanınızda olacağız. Davanızı almamız ile sizleri seri, dikkatli bir şekilde yönettiğimiz dava dosyaları arasına dahil etmiş olacağız.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen bizi arayın.