Tokat ilinin Erbaa ilçesinde yer alan en iyi boşanma avukatı telefon numarasına erişmek için bulunduğunuz web sitemizdeki telefon numaralarımızı arayabilir ve deneyimli avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Aile Hukuku uyuşmazlıklarından kaynaklı olan boşanma davaları, nafaka davaları, velayet davaları, mal paylaşımı gibi durumlar için avukatlarımız sizlere hizmetlerini ERBAA ilçesinde verebilmektedir. Boşanma davalarında tecrübeli bir kadro ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Boşanma süreci zor ve yıpratıcıdır. Bu süreci profesyonel ekiplerimiz ile doğru bir şekilde yönetiyoruz.

Erbaa En İyi Boşanma Avukatı

Bir boşanma davasının açılabilmesine uygunluk sağlayacak olan bazı detaylar, durumlar vardır. Boşanma sebepleri arasında aldatma nedeniyle boşanma, küçük düşürücü bir suç sebebiyle boşanma, hayata kast nedeniyle boşanma, kötü muamele nedeniyle boşanma, onur kırıcı davranışta bulunmak sebebiyle boşanma, haysiyetsiz hayat sürme nedeniyle boşanma, akıl sağlığı sebebiyle boşanma, evliliğin çekilemez derecede temelden sarsılması nedeniyle boşanma gibi durumlardır.

Boşanma davasını açabilmek için uzman avukat desteği almanız önemli. Doğru ve deliller ile donatılmış bir dava dilekçesi ile davanın açılması gerekir. Tarafların boşanma için taleplerini dinlemek ve bu taleplere göre dilekçenin hazırlanması, dava için gerekli başvuruların yapılması gerekir. Boşanma davası açacak olan müvekkillerimize yönelttiğimiz bazı sorular şu şekildedir;

* Boşanmanın ardından karşı taraftan nafaka talebi olacak mı?
* Temsilcisi olduğumuz bireyin varsa çocuklar üzerinde velayet hakkı talebi bulunuyor mu?
* Yeni medeni kanun kapsamında mal paylaşımının yapılması isteniyor mu?
* Manevi tazminat, maddi tazminat talebi bulunuyor mu?

Bu sorular ve bunlara karşın alınan yanıtlar oldukça önemlidir. Sizlerde Tokat ilinde yer alacak olan ve çevre şehirlerde bulunan boşanma davalarınız için Gülsün Hukuk Bürosu’ndan destek alabilirsiniz.

Tokat Merkez Boşanma Davası Avukatı
Tokat Merkez Boşanma Davası Avukatı

Tokat Erbaa ilçesi ve çevresinde boşanma davalarınıza katılım sağlamaktayız. Aklınıza takılan her türlü husus için uzman avukatlarımıza ulaşmanız çok kolay. İncelediğiniz web sitemizin iletişim menüsüne tıklayarak avukatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca web sitemizde siz değerli ziyaretçilerimiz için WHATSAPP hattımız bulunmaktadır. Bu hat üzerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Gülsün Hukuk TOKAT şehri ve çevre şehirlerde BOŞANMA DAVALARINA uzman kadrosu ile katılım sağlamaktadır.