Tokat şehrinde faaliyette bulunan Gülsün Hukuk Bürosu’nda ” En İyi Uyuşturucu Madde Ticareti Avukatı ” alanında uzmanlarımız ile profesyonel hukuki desteği sizlere sunmaktayız. Uyuşturucu madde ticareti konularını içeren birçok bilgiye sitemizin makaleler sekmesinden erişebillir ve aklınıza takılan her türlü soru için hiç çekinmeden herzaman whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Tokat ilinde bulunan ve yalnızca kendi şehrinde değil birçok şehirde de avukat ve danışma hizmetleir sunan hukuk büromuzda ceza davaları alanında en bilgili ve tecrübe sahibi avukatlar bulunmaktadır. Avukatlık büromuzda şahıslar veya tüzel kişilik için müvekkillik hizmetleri, profesyonel danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

UYUŞTURUCU SATMA CEZASI

Tüm cezalarda olduğu gibi uyuşturucu maddenin satılması, satışa arz edilmesi ve diğer fiillerine bağlı olacak olan cezalar TCK’da yer almaktadır. Tam olarak 188/3. maddede yer alarak düzenlenen bu ceza kapsamında ticari amaçlı satış işlemlerinin olması kapsamında bulunan kişilere 10 seneden az olmamak üzere hapis cezası ile 1000 gün & 20.000 gün arası para cezası verilmektedir. Şayet bu uyuşturucu maddenin satışı işlemi okula, kışlaya, hastaneye, camiiye vb.. binalara 200 metreden yakın bir alanda yapılıyor ise ceza artış gösterecektir.

Ek olarak uyuşturucu madde olarak kast edilen ürünün eroin, kokain, morfin türevi olduğunda alınacak ceza yarı oranda artış gösterecektir. Ömrünüzün büyük bir kısmını ceza evlerinde geçirebileceğiniz bir durumdur. Bu durumlardan bu olaylardan ve konulardan uzak olmanızı, bu tür davranışlar sergilememenizi öneririz. Lakin yaşanan ve karşı karşıya kaldığınız bu tarz bir durum var ise hemen avukatlarımızdan destek almalısınız.

En İyi Uyuşturucu Madde Ticareti Avukatı
En İyi Uyuşturucu Madde Ticareti Avukatı

Tokat ilinde aradığınız en iyi ceza avukatları sizlere bir telefon kadar yakın. Uyuşturucu madde ticaretine, uyuşturucu madde kullanılmasına bakan ve bu konularda uzmanlaşan avukatlarımız ile sizlere profesyonel destek verebilmekteyiz.

Bu alanda ihtiyacınız olan bilgiyi sitede bulunan telefon numaralarından hemen alabilirsiniz.

Uzmanlarımız ile her türlü ceza davasında sizlere hizmet verebilmekteyiz.  Uyuşturucunun bulundurulması, satın alınması, satması vb.. fiillerin gerçekleştirilmesi geri dönüşü olmayan cezalar almanızı sağlayabilir. Bu tür büyük cezai yaptırımlar içeren ve hayatınızın geri kalanını etkileyecek olan yaptırımlar ile karşılaşmamak, üstünüze atılı suçlardan arınmak için avukatlık ofisimizden hizmet almaktan çekinmeyin.

En ufak bir soru olsa dahi çekinmeden bize instagram hesabımız üzerinden veya sitemizdeki whatsapp hattı üzerinden danışabilir, soru sorabilirsiniz.