En İyi Boşanma Avukatı Tokat ilinde Gülsün Hukuk Bürosu bünyesinde sizlere hizmet vermek için taleplerinizi beklemektedir. Avukatlarımız  boşanma davaları konusunda tecrübeli ve alanında uzmanlardan oluşmaktadır.  Aile hukuku içerisinde yer alan ve uyuşmazlıklardan ötürü boşanma davaları, nafaka davaları, velayet davaları gibi alanlarda uzman avukatlarımız yer almaktadır.

Boşanma avukatlarımız Tokat ili ve çevresinde sizlere hizmet verebilmektedir. Çiftlerin boşanma durumlarında bulunması, boşanmak istemesi zor bir süreçtir. Boşanma sürecinin sizi yormadan, doğru sonuçlar ile hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için profesyonel bir destek almak gerekir. Her davada olduğu gibi bu davada da bir hazırlık aşaması olacaktır, örneğin boşanmak isteyen çiftlerin neden boşanmayı düşündükleri oldukça önemlidir. Bir boşanma davasının açılabilmesi için dava dilekçelerinin doğru eller tarafından hazırlanmış olması çok önemlidir, davanın seyri ve süreç hakkında tüm içerikler dilekçede yer alacağı için boşanma davası avukatlarından destek almanız önerilmektedir.

Bazı Boşanma Nedenleri

Tokat ili ve çevre illerde Gülsün Hukuk Bürosu’na yapılan başvurular ve Tokat Adliyesi‘nde görülen davalara dikkat ettiğimizde en fazla rastladığımız boşanma davalarındaki nedenler şunlar olarak karşımıza çıkıyor;

* Çiftlerden birinin haksız bir şekilde ortak konutu terk etmesi
* Çiftlerden birinin akıl hastası olması,
* Aldatma durumu,
* Çiftlerden birinin eşinin hayatına kast etmesi,
* Çiftlerden birinin eşine kötü muamelesi,
* Çiftlerden birinin onur kırıcı davranışta bulunması,
* Çiftlerden birinin küçük düşürücü bir suç işlemesi,
* Evlilik birliliğinin temelinden sarsılacak olaylar yaşanması…

Gibi durumlardır. Bir boşanma davasının ne şekilde ilerleyeceği, hangi yönden incelemeye alınacağı hazırlanacak olan dilekçe ve deliller ile yola çıkılacaktır. Bu nedenle bir dava açmayı düşünüyorsanız en iyi boşanma avukatlarının bulunduğu hukuk büromuzu tercih edebilirsiniz.

Boşanma Davası Açmak

En iyi boşanma avukatları ile davayı açmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gülsün Hukuk Bürosu olarak boşanma davası dilekçeleri uzman kadromuz tarafından, en doğru şekilde hazırlanmaktadır. Dilerseniz Tokat ilinde bulunan hukuk büromuzu ziyaret ederek boşanma davası için hazırlanacak olan dilekçe ve davanın seyri için avukatlarımız ile görüşme talep edebilirsiniz. Dilersenizde telefon üzerinden hukuk büromuzu arayarak yine avukatlarımız ile görüşmeler yapabilir ve sizin için en iyi şekilde sonuçlanması adına davaların açılmasını sağlayabilrisiniz.

Sizlerle yapılan görüşmelerin ardından boşanma davası dilekçeleriniz avukatlarımız aracılığı ile hazırlanacaktır. Dilekçeniz ve dava için sunacağınız iddaaların güçlü delilleri önemlidir. Varsa yazılı olan delillerin dava dilekçesine eklenmesi gerekir. Tanık olarak bir delil sunabiliyorsanız tanık kişinin adı, soyadı ve adresi mahkeme dava dosyasına bildirilmelidir. Boşanma davası açılabilmesi için gerekli olan tüm bilgileri avukatlarımız size sunacak ve davanızın adliyede açılabilmesi için gerekli harç ve giderleri vezneye yatırılarak davanızın bulunduğunuz ilde açılması sağlanacaktır.

En İyi Boşanma Avukatları
En İyi Boşanma Avukatları

Boşanma davaları iki türde inceleme altına alınmaktadır. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz üzere ” Anlaşmalı Boşanma Davaları ” ve ” Çekişmeli Boşanma Davaları “dır. Sizlerde dava türünüzü öğrenmek ve hangi davanın ne kadar süreceğini duymak için avukatlarımız ile görüşme yapabilirsiniz.

Gülsün Hukuk Bürosu olarak en iyi boşanma avukatları Tokat ilinde sizlere sağlanabilmektedir. Tokat ili ve çevresinden boşanma davaları ile alakalı destek alabileceğiniz hukuk büromuz sizlere bir telefon kadar yakındır.